Aktuality

Aktuálne informácie a tlačové správy od SKPAY, a.s.,

Novinky

 • Úprava pásiem úhrad a vkladov v Sadzobníku poplatkov SKPAY od 01.06.2024

  Od 01.06.2024 vstúpi do platnosti zmena v pásmach pre maximálne úhrady a vklady uvedené v Sadzobníku poplatkov SKPAY…

 • Slovenská pošta, a.s., upozorňuje na plánovanú odstávku služieb 9 a 10. marca 2024

  Vážení klienti,

  Slovenská pošta počas víkendu  9. – 10.  marca 2024 v rámci modernizácie technickej infraštruktúry vykoná náročný technický zásah, ktorý si vyžiada odstávku poštových informačných systémov.

  Počas uvedených dní nebudú dostupné na všetkých pobočkách Slovenskej pošty produkty a služby poskytované spoločnosťou SKPAY, a.s., nakoľko v uvedené dni budú všetky pošty zavreté.

   

 • Nový sadzobník poplatkov SKPAY od 01.03.2024

  Od 01.03.2024 vstúpi do platnosti nový Sadzobník poplatkov SKPAY.

 • Mobilná a webová aplikácia SKPAY je opäť funkčná

  Vážení klienti,

  naša mobilná a webová aplikácia SKPAY je opäť plne funkčná, vrátane prevodov z jednej SKPAY karty na inú SKPAY kartu.

  Ďakujeme za trpezlivosť a ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie.

 • Deň bez hotovosti 2023: súťaž

  Od 30. októbra do 8. novembra 2023 prebieha súťaž o atraktívne ceny so Združením pre bankové karty. Stačí, že v tomto období zaplatíte bezhotovostne v ktoromkoľvek obchode na Slovensku a platbu zaregistrujete cez formulár. Žrebovanie prebehne na akcii Deň bez hotovosti 9. novembra 2023. Výhercovia budú kontaktovaní následne po akcii.

 • Vyhraj elektrokolobežku s SKPAY službami

  Ako je u nás zvykom, v spolupráci so Slovenskou poštou sme pre Vás od 1. septembra do 31. októbra 2023 opäť pripravili spotrebiteľskú súťaž. Tentoraz môžete súťažiť o 5x elektrokolobežku XIAOMI Mi Electric Scooter Pro 2.

 • Motivačná kampaň pre zamestnancov existujúcich a potenciálnych klientov produktu SKPAY karta

  Odporučte nám nového klienta, ktorý bude využívať SKPAY karty a získate od nás odmenu vo forme SKPAY karty s dobitou sumou až 30€.

 • VÝPLATA POMOCI ODÍDENCOM Z UKRAJINY PROSTREDNÍCTVOM SLUŽBY WESTERN UNION

  V spolupráci s Western Union, sme odídencom z Ukrajiny postihnutých vojnovým konfliktom pomohli vyplatiť od júna do októbra 2022 peňažnú pomoc od UNHCR a UNICEF, v počte viac ako 35 tisíc dávok.

 • Deň bez hotovosti 2022: súťaž

  Od 14. do 23. novembra 2022 prebieha súťaž o atraktívne ceny so Združením pre bankové karty. Stačí, že v tomto období zaplatíte bezhotovostne v ktoromkoľvek obchode na Slovensku a platbu zaregistrujete cez formulár. Žrebovanie prebehne na akcii Deň bez hotovosti 24. novembra 2022. Výhercovia budú kontaktovaní následne po akcii.

 • SKPAY na Kariéra EXPO

  Spoločnosť SKPAY, a.s. bola jedným zo 64 vystavovateľov na podujatí Kariéra EXPO Bratislava dňa 11.10. 2022 v Starej Tržnici. Zástupcovia SKPAY, a.s. oboznámili prítomné spoločnosti ako aj individuálnych záujemcov o ponuke služieb SKPAY, a.s., najmä však o praktickej mzdovej a výdavkovej karte, ktorá firmám šetrí čas, peniaze a výrazne zjednodušuje administratívu v oblasti vyplácania miezd ako aj v oblasti firemných výdavkov.

Vyhľadávanie