Mzdová karta SKPAY, riešenie pre pohodlnú výplatu mzdy bez hotovosti

08.03.2021

Blíži sa výplatný termín, treba zájsť do banky pre tisíce eur, rozdeliť ich a odovzdať zamestnancom a dočasným kontraktorom. Vycestovať do zahraničia vyplatiť dočasnú partiu, ktorá pred týždňom dokončila práce na Slovensku. Donekonečna vysvetľovať brigádnikom, kde si majú otvoriť účet. Toto hotovostné peklo končí – mzdárky používajú mzdové karty SKPAY.

V bežnom pracovnom živote riešia firmy veľa podobných situácií. Početná skupina slovenských zamestnancov stále vyžaduje vyplácanie mzdy v hotovosti. A na Slovensku pracujú aj cudzinci, ktorí majú problém otvoriť si účet v banke.

Dobrou správou je, že na tieto situácie prinášame efektívne riešenie v podobe mzdovej karty SKPAY. Táto karta vám zabezpečí bezproblémové, rýchle a lacné zasielanie finančného plnenia v eurách.

Zamestnancovi kartu vydáte na počkanie vo vašej kancelárii, po zaslaní jeho osobných údajov k nám bude jeho karta ihneď aktívna. Ďalej už len pravidelne alebo podľa potreby posielate štandardným SEPA prevodom mzdy, ale aj stravné alebo inú odmenu na kartu. Aj preto sú mzdové karty SKPAY obľúbené hlavne u personálnych agentúr a zamestnávateľov s veľkým počtom pracovníkov zo zahraničia.

Kartou SKPAY je možné:

  • platiť bez poplatku v obchodoch, reštauráciách, kioskoch a inde (aj bezkontaktne)
  • platiť na internete – samozrejmosťou sú overovacia SMS a ePIN pre vyššiu bezpečnosť
  • vyberať hotovosť v najširšej sieti na Slovenku z 2500 bankomatov označených logom Mastercard alebo na viac ako 1500 poštách po celom Slovensku
  • posielať bez poplatku peniaze na iné účty
  • zistiť zostatok v aplikácii, v bankomate alebo na pošte

Informácie dostupné cez mobilnú a webovú aplikáciu

Aplikácia poskytuje držiteľovi prehľad o aktuálnom zostatku na karte, o platbách a výberoch a posiela k nim push notifikácie, je k dispozícii v obchode Apple alebo Android. Navyše je možné kartu okamžite  zablokovať a odblokovať, meniť výšku limitov alebo zakázať bezkontaktné či internetové platby, a tiež vykonávať zmeny údajov držiteľa karty. K dispozícii je aj webový prístup.

Pohodlie pre mzdové oddelenie

Naše riešenie prináša úsporu času a zníženie nákladov. Odbúrava prácu s hotovosťou a prináša jednoduché a okamžité vydanie karty. Navyše vám materiály a návody dodáme v požadovanom jazyku (srbskom, ukrajinskom, rumunskom alebo inom).

Kontaktujte nás pre viac informácií o Mzdovej karte SKPAY